výsledky

 
 

DBaK - Tatran Kraslice

29 : 83, 32 : 101.  Nejhorší zápasy letošní sezóny, odevzdaný výkon. Zlepšení nastalo pouze v 1. polovině 2. zápasu.

 

 
 

Zápasy ve Varech vyzněly lépe pro lázeňské

Zejména ve 2.utkání  měla trenérka radost z převedeného basketbalového výkonu. Hráčky hrály s chutí, kolektivně, bojovaly a zodpovědně bránily. Škoda byla, že jsme neproměnily vyložené šance. Na dvojtaktech v rychlosti musíme zapracovat.

Loko KV  - DBaK 58:27, 47:38

 
Druhý domácí dvojzápas 
V sobotu 4.11. jsme sehrály v Plzni další domácí zápasy tentokrát proti družstvu BCM Sokolov. Sice jsme oba zápasy prohrály, ale za trenéry musíme konstatovat, že jsme předváděly krásnou kolektivní, bojovnou hru. Všechny hráčky si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a za výrazné zlepšení oproti prvnímu domácímu dvojzápasu. Děkujeme za podporu rodičům v hledišti a pevně věříme, že jdeme správnou cestou, když chceme, aby se do hry zapojily všechny hráčky družstva a všechny chtěly dát koš :)
DBaK x BCM Sokolov 48:61 ( 4:20, 22:22, 44:30 )
DBaK x BCM Sokolov 40:56 ( 14:14, 22:27, 28:42 )
 
 
 

Ve druhém kole jsme jeli na palubovku Kraslic

Výsledek vypadá hůř než obraz na hřišti. Musíme přiznat, že soupeř byl rychlejší, basketbalovější. My se snadno necháme otrávit prvními nezdary.

Tatran Kraslice x DBaK 70:32

Tatran Kraslice x DBaK 62:40

 

 

 
Vstup do sezóny pro kategorii U12 se nesl v duchu derby DBaK
 
V sobotu 7.10. jsme na Chválendě v derby přivítali tým DBaK - mix z Kožlan. Zápasy to byly pro nás první v této sezóně a možná i proto jsme měli ruce svázané nervozitou. Chvíle temna střídaly chvilky světlé, kdy jsme dokázaly rodičům předvést pohledný basketbal, ale nutno říci, že se stále máme hodně co učit.
Družstvo DBaK K-K nás přehrávalo jednoduchými akcemi "hoď a běž". Nám se moc nechtělo bránit a i do útoku jsme se moc nehrnuli :(
Bylo to spíš takové vzájemné oťukávání, seznamování se s tím, co po nás vlastně trenérky chtějí a jakou hrou bychom se chtěli v budoucnu prezentovat. Abychom jen nehanili :) nutno přiznat, že pokud se kousneme, tak dokážeme již pěkně potrápit soupeře a dokonce vyhrávat některé čtvrtiny utkání :).
A to je dobře!! Čeká nás spousta práce a my všichni věříme, že se budeme dalšími zápasy jen zlepšovat.
Děkujeme všem rodičům za podporu v hale, moc si toho vážíme :)
 
DBaK x DBaK K-K        26:43
DBaK x DBaK K-K        29:48