Termín | Soupeř | Výsledek | ||||||
11.10. | 18.1. | DBaK | vs | Basket Poděbrady | ||||
12.10. | 17.1. | DBaK | vs | ŠBK P-H Sadská | ||||
25.10. | 1.2. | DBaK | vs | Slovan Litoměřice | ||||
26.10. | 31.1. | DBaK | vs | Slovan Varnsdorf | ||||
8.11. | 15.2.. | BKj Kralupy n.V. | vs | DBaK |
|
|||
9.11. | 14.2. | Sokol Nusle | vs | DBaK |
|
|||
22.11. | 1.3. | DBaK | vs | BK Prosek |
|
|||
23.11. | 28.2. | DBaK | vs | BK Brandýs n.L. |
|
|||
6.12. | 28.9. | Sokol Kladno | vs | DBaK | ||||
7.12. | 27.9. | Aritma Praha | vs | DBaK | ||||
20.12. | 21.12. | DBaK | vs | BK Klatovy |
Průbežná tabulka DL - skupina "A"
Pořadí | Družstvo | zápasy | skóre | Body | ||||
1. | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 18 13 5 | 1229 | : | 962 | 31 | ||
2. | BK Prosek | 17 14 3 | 1063 | : | 844 | 31 | ||
3. | BK Brandýs nad Labem | 17 13 5 | 1141 | : | 907 | 30 | ||
4. | Sokol Nusle | 18 10 8 | 1203 | : | 932 | 28 | ||
5. | DBaK | 18 9 9 | 1292 | : | 1197 | 27 | ||
6. | Basket Poděbrady | 16 11 5 | 1043 | : | 971 | 27 | ||
7. | TJ Slovan Litoměřice | 18 9 9 | 1249 | : | 1184 | 27 | ||
8. | BK Klatovy | 17 8 9 | 989 | : | 991 | 25 | ||
9. | Sokol Kladno | 18 8 11 | 1122 | : | 1245 | 25 | ||
10. | Aritma Praha | 17 7 10 | 1071 | : | 1036 | 24 | ||
11. | TJ Slovan Varnsdorf | 18 4 14 | 1102 | : | 1262 | 22 | ||
12. | BK Kralupy junior | 18 0 18 | 617 | : | 1590 | 18 |
2. kolo kvalifikace o DL
Termín | Soupeř | Výsledek | ||||||
7.6. | 8.6. | DBaK | vs | BC Benešov | 84 : 50 |
1. kolo kvalifikace o DL - skupina "A"
Hodina | Soupeř | Výsledek | |||
9:00 | DBaK | - | USBK Praha "B" | 37 : 76 | |
14:30 | USK Praha "B" | - | Slovan Ústí n. L. | 0 : 0* | |
18:00 | Slovan Ústí n.L. | - | DBaK | 0 : 0* |
*nesehráno Ústí nebylo schopno nastoupit s 5 hráčkami s platnou licencí.
Konečná tabulka 1. kola kvalifikace o DL - skupina "A"
Pořadí |
Družstvo |
|
zápasy |
skóre |
Body |
|||
1. | USK Praha "B" | 1 1 0 | 76 | : | 37 | 2 | ||
2. | DBaK | 1 0 1 | 37 | : | 76 | 1 | ||
3. | Slovan Ústí n.L. | 0 0 0 | 0 | : | 0 | 0 |
Druhé místo pro nás znamená postup do druhého kola kvalifikace