Mikro KRA-KOŽ CUP

 

Základní část

"A" BK Chomutov DBaK K-K Loko K. Vary Skore Body Pořadí
BK Chomutov       36 : 4 28 : 41 64 : 45 3 II.
DBaK K-K 4 : 36       8 : 59 12 : 95 2 III.
Loko K. Vary 41 : 28 59 : 8       100 : 36 4 I.
                             
"B" Tygři "A" DBaK P. Sokol Kladno Skore Body Pořadí
Tygři "A"       28 : 21 32 : 6 60 : 27 4 I.
DBaK P. 21 : 28       64 : 10 85 : 38 3 II.
Sokol Kladno 6 : 32 10 : 64       16 : 96 2 III.
                             
"C" BC Slaný BKK Holýšov Tygři "B" Skore Body Pořadí
BC Slaný       14 : 51 15 : 32 29 : 83 2 III.
BKK Holýšov 51 : 14       27 : 11 78 : 25 4 I.
Tygři "B" 32 : 15 11 : 27       43 : 42 3 II.

 

 

Finálová skupina

Finalová
skupina
Loko K. Vary DBaK P. BKK Holýšov Tygři "B" Tygři "A" BK Chomutov Skore Body Pořadí
Loko K. Vary       18 : 26 28 : 31 27 : 19 35 : 29 41 : 28 149 : 133 8 I.
DBaK P. 26 : 18       20 : 39 18 : 23 21 : 28 27 : 28 112 : 136 6 VI.
BKK Holýšov 31 : 28 39 : 20       27 : 11 21 : 28 34 : 35 152 : 122 8 IV.
Tygři "B" 19 : 27 23 : 18 11 : 27       18 : 17 25 : 29 96 : 118 7 V.
Tygři "A" 29 : 35 28 : 21 28 : 21 17 : 18       34 : 20 136 : 115 8 II.
BK Chomutov 28 : 41 28 : 27 35 : 34 29 : 25 20 : 34       140 : 161 8 III.

 

tabulka vzájemných zápasů 1. - 4. místo

  Loko K. Vary BKK Holýšov Tygři "A" BK Chomutov Skore Help Body Pořadí
Loko K. Vary       28 : 31 35 : 29 41 : 28 104 : 88 +6 5 I.
BKK Holýšov 31 : 28       21 : 28 34 : 35 86 : 91 -1 4 IV.
Tygři "A" 29 : 35 28 : 21       34 : 20 91 : 76 -6 5 II.
BK Chomutov 28 : 41 35 : 34 20 : 34       83 : 109 +1 4 III.

 

Skupina o 7. - 9. místo

skupina
o 7.-9.
DBaK K Sokol Kladno BC Slaný Skore

 Skore

Body Help Pořadí
DBaK K       29 : 27 20 : 17 49 : 44 93 : 89 4 7 0
+4
VIII.
      19 : 17 25 : 28 44 : 45 3
Sokol Kladno 27 : 29       19 : 26 46 : 55 80 : 96 2 4   IX.
17 : 19       17 : 22 34 : 41 2
BC Slaný 17 : 20 26 : 19       43 : 39 93 : 81 3 7 0
+12
VII.

 

Konečné pořadí

 1. BK Loko K. Vary
2. BŠ Tygři Praha "A"
3. BK Chomutov
4. BK Karpem Holýšov
5. DBaK sekce Plzeň
6. BŠ Tygři Praha "B"
7. BC Slaný
8. DBaK sekce K-K
9. Sokol Kladno

 

ALL STARS:

Olejník Dan (TPA), Lucáková Lucie (HOL), Kubincová Barbora (KV),Mešková Adéla (CHM), Veselá Eva (KV)

MVP:
Olejník Dan (TPA)

 

Výsledkový servis ve formátu PDF ke stažení zde

Novinky

Pozvánka na tradiční věncování

03.11.2018 12:44
V neděli 25.11. pořádáme v restauraci U Králů na Slovanech tradiční věncování!  Akce trvá celé odpoledne, začíná ve 13.hod. a probíhá do 18.30. Přijít je možné kdykoliv v tomto rozmezí. Omotání celého věnce a jeho ozdobení vám dle vaší šikovnosti bude trvat max. 1,5 h.   K dispozici...

Nábor do klubu

25.09.2018 15:44

Nábor do klubu

14.09.2018 13:39

Instagram našeho klubu

27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/