U17 A

25.2. - V neděli po jarních prázdninách nám zápas v Litoměřicích nevyšel. Domů si vezeme prohru 47:63.

10.-11.2. První zápasy v nadstavbové části zvládáme na půl. V sobotu v prodloužení vyhráváme nad Berounem, ale v neděli vysoko padáme s Tygry.

20. - 21.1. Z venkovních zápasů si vezeme domů výhru nad družstvem z Litoměřic, ale bohužel i prohru s Tygry Praha B.

6.- 7.1. - Víkend jsme hrály s bilancí 1:1. V sobotu prohráváme s družstvem ze Slaného 52:62, ale v neděli si trojkou v samotném závěru zápasu připisujeme důležitou výhru nad Breounem 67:64.

9.-10.12. - Venkovní zápasy poslední v roce 2023 se nám nepovedly. V sobotu jsme prohrály ve Strakonicích a v neděli pak i na USK.

18.-19.11. Víkendová dvojička se Sokolovem byla velmi vyrovnaná. V sobotu jsme utvali vítězství až v samotném závěru 67:58. V neděli v Sokolově došlo dokonce na prodloužení a v něm bohužel byl šťastnější tentokrát Sokolov. Prohra o bod 61:62 velmi mrzí.

4.-5.11. Bohužel o tomto víkendu nepřipisujeme žádnou výhru. V sobotu prohráváme těsně o bod 63:64 s Tygry Praha a v neděli nás přejely Lvice Litoměřice 54:73.

15.10. Ranní nedělní zápas proti družstvu BC Slaný vyhráváme jasně 85:48. Další body do tabulky jsou doma.

6.10. První předehrávka v Berouně dopadla skvěle. Vezeme výhru 77:56.

30.9.-1.10. - První hrací víkend nám bohužel nevyšel. V sobotu nás přehrál tým USK Praha B a v neděli BK Strakonice.
Výsledky a statistiky zde: cz.basketball/soutez/4159?p=7849