Ženy A

24.-25.2. Dva venkovní zápasy na konci jarních prázdnin dopadly takto. V sobotu prohra v Benešově 40:64, ale v neděle stovečka pro nás v Budějovicích 105:55.

10.-11.2. Víkendové domácí zápasy jsme odehrály s bilancí 1:1. V sobotu jsme ve vyrovnaném zápase podlehly o 5 bodů Jablonci, ale v neděli jsme si výhru pohlídaly a porazily o 10 Liberec.

20. - 21.1. Dva vyrovnané zápasy jsme odehrály předposlední víkend v lednu. V sobotu jsme díky poslední čtvrtině prohrály v Litoměřicích 47:58, ale naopak v neděli jsme to v závěru urvaly avyhrály v Ústí 57:50.

6.1. První zápas v roce 2024 vyhráváme nad Slovankou Roudnice.

9.-10.12. Dvojička s družstvem z Karlový Varů vyzněla jasně pro nás. Rok 2023 jsme tak zakončily dvěma výhrami.

4.-5.11. Na domácí palubovce v sobotu přehráváme České Budějovice 85:68, ale v neděli o prohře s Benešovem 57:70 rozhodla už první čtvrtina.

14.-15.10. z víkendu ze severu čech vezeme z Liberce vítězství a z Jablonce bohužel první prohru.

30.9.-1.10. - Další dva domácí zápasy a další dvě vítězství. Tentokráte porážíme Slunetu Ústí nad Labem a BK Lvice LItoměřice.
Výsledky naleznete zde: cz.basketball/soutez/4144?p=7804

17.9. - V prvním zápase sezóny porážíme Slovanku Roudnice 62:49