U10

 
5.5. - Další Šmoulinku turnaj odehrály naše U10. Těžké zápasy skončily pro nás porážkou.
 
14.4. - V neděli se nám v Borotíně nedařilo. První zápas jsme v prodloužení prohráli s Pískem a pak i další dva zápasy s Borotínem a Kbely. Nevadí, jede se dál.
 

13.4. - Další turnaj se odehrál v sobotu v Rokycanech. Byly k vidění krásné, vyrovnané zápasy. Naše děvčata urvala stříbro, když prohrála o koš s Basket Wizards a porazila domácí tým a Kunratice.

 

10.3. Jsme odehrály další Šmoulinku turnaj. Tentokráte v Praze na HB basket. Holky předvedly skvělé výkony a po vítězství nad Slovankou a HB Basket B a jedné prohře o koš s HB Basket A, si domůu vezou další stříbro!
 
11.2. - Ve velmi okleštěné sestavě jsme vyrazili do Počernic na NRT turnaj. Zde jsme odehráli dvě vyrovnaná utkání a přivezli jsme si další stříbro domů.
 
7.1. - Další Šmoulinku jsme odehrály v Rokycanech a opět jsme předvedly výborné výkony. Dvě výhry a jedna prohra nám přisoudily 2.místo na turnaji.
 
17.12. - Šmoulinku jsme tentokrát odehrály v Slaným. Soupeři ze Sadské a ze Slanýho byli nad naše síly, ale Kralupy jsme porazily!
 
10.12. - Další z NRT turnajů jsme odehrály v Praze. Po dvou výhrách a jedné prohře s klučičím týmem Lokomotivy Plzeň si odvážíme 2. místo.
 
26.11. Šmoulinka turnaj na domácí půdě přinesl dvě krásná útkání. V prvním jsme podlehly až v závěru družstvu z Rokycan o 4 body, ve druhém zápase jsme jednoznačně přehrály družstvo z Kralup
 
11.11. - Další kolo Šmoulinky jsme odehrály v Rokycanech. Utkaly jsme se postupně s domácím týmem, Benešovem a družstvem Jižních supů.
Z turnaje si vezeme 4.místo.
 
4.11. Druhý NRT turnaj jsme odehráli v domácím prostředí a uhráli jsme jednu výhru nad Přešticemi a jednu prohru nad klučičím týmen z Počernic.
 
30.10. Přátelské utkání v Holýšově s domácím družstvem dopadlo pro nás vítězně 69:54.
 
17.10. proběhlo přátelské utkání s chlapci z BK Lokomotiva Plzeň. Pohledné akce byly k vidění na obou stranách
 
24.9. První Šmoulinka turnaj a první 3.místo!