Výsledky

7.5.2023
Jsme osmé na MČR!!!

22.4.2023
A je to tady!!! V dnešním zápase holky porazily soupeřky z Tachova 63:21 a čeká je tak 14 dnů do MČR v Praze.

6.-9.4.2023
Ve dnech 6.-9.4. se družstvo U12 zúčastnilo Easter cupu v Klatovech. V základní skupině jsme porazili týmy z Tachova, Jižní supice z Prahy a Ostravu a podlehli jsme týmu z Děčína ( o pouhých 9 bodů, vítěz turnaje). V semifinále jsme nestačili na tým z Kralup. V boji o bronz jsme porazili Žilinu 24:8. Holky byly úžasné a turnaj si opravdu užily!!!

2.4.2023
V počtu 11ti žirafek jsme se utkali proti soupeři z loňského finále mčr u11- Pardubice a opět jsme jsme si potvrdili,že tento soupeř je nad naše síly.Výsledek 23:124 trenérku mrzí jen kvůli malé bojovnosti holek. Vše se změnilo v utkání následujícím a holky začaly hrát. Se soupeřem ze Slaného jsme se přetahovaly o každý bod.První čtvrtinu jsme prohráli 14:15, druhou čtvrtinu jsme vyhráli 22:19, třetí čtvrtinu jsme prohráli 36:41 a nakonec jsme prohráli 44:50, když naši bojovnost sráželo velké množství individuálních chyb.

12.3.2023
Ve třetím kvalifikačním zápase porazilo družstvo U12 soupeře z Karlových Varů 85:14. Pochvalu opět zaslouží celý tým.

11.3.2023
Ve 2.kvalifikačním utkání porazily žirafky z DBaK soupeře z Karlových Varů 82:18. O skóre se podělilo všech 12 hráček, a to je to nejlepší týmové vysvědčení!

3.3.2023
Družstvo U12 má za sebou poslední zápas letošního krajského přeboru, v němž tým z Klatov porazilo 61:28. Holky předvedly spoustu nádherných akcí a opět dokázaly, že jsou úžasný tým! Zlaté medaile si opravdu zaslouží!

26.2.2023
V prvním kvalifikačním zápase o postup na mistrovství ČR porazil tým U12 soupeře z Tachova 78:34! Po nevydařené první čtvrtině jsme dokázali, že umíme bojovat jako správný tým! Na skóre se podílelo 12 žirafek ze 14!

4.2.2023
Tak máme za sebou další infarktový zápas, kdy jsme se se soupeřem z Tachova spravedlivě dělili o koše.1.čtvrtinu jsme prohráli 8:10, po 1.poločase jsme
prohrávali 20:22, 3.čtvrtinu jsme konečně nepatrně vedli 30:29 a skóre zápasu se doladilo ve 4.čtvrtině, kdy jsme utrhli vítězství 45:39.
Holky podaly opět týmový výkon, když skórovalo 9 žirafek z 13!!!

21.1.2023
V prvním zápase porazilo družstvo DBaK tým z Klatov 52:29. Družstvo z Klatov prohrálo také svůj druhý zápas proti týmu ze Slaného, a to 35:58.
Naše žirafky se v zápase o 1.místo nedaly.První čtvrtina 16:16, v poločase jsme vedly 32:29, třetí čtvrtinu nás předběhl soupeř na 40:44 a zápas
nakonec skončil remízou 55:55. V pětiminutovém nastavení, kdy se bojovalo o každý míč jsme nakonec podlehli 61:65.
Jsem na holky šíleně pyšná, za takovou bojovnost by se nestyděly ani lvice! Takže setřeme slzy a jdeme zase trénovat, ať jsme zase lepší!!
1.místo BC Slaný
2.místo DBaK Plzeň
3.místo BK Klatovy

8.1.2023
V neděli sehrály žirafky z družstva U12 první zápasy v novém roce. Po nádherném týmovém výkonu vyhrály holky nad Tachovem 62:26 a tým z Klatov
porazily 63:14. Všechny zaslouží velikou pochvalu.

28.-30.12.2022
Vánoční turnaj byl pro tým U12 velkou zkušeností. Ve středečních zápasech na tzv. rozehřátí jsme po velmi napínavých zápasech prohráli s klučičími týmy.
DBaK x Team Oberpflaz 47:54
DBaK x Litoměřice           36:47
Ve čtvrtek jsme vyrazili do boje ve vlastní skupině a porazili jsme holčičí tým z Českých Budějovic 48:12. Proti mix týmu Lokomotivy Plzeň B jsme dali neuvěřitelných 90 bodů a celkový stav zápasu byl tedy vítězný 90:8.
V pátek nás čekal neporažený holčičí tým ze Strakonic a po nevydařeném začátku holky dokázaly, že jsme super tým a velké bojovnice. DBaK x Strakonice  38:22.

Konečné pořadí:
1.místo DBaK Plzeň
2.místo Strakonice
3.místo České Budějovice

3.12.2022
Družstvo U12 odehrálo poslední soutěžní turnaj letošního roku. Holky v prvním zápase porazily Klatovy 43:37. Ve druhém zápase nestačily na soupeře z Tachova a po velmi napínavém průběhu si nechaly vzít vítězství o jeden koš. Prohrály tak 32:34.

13.11.2022

6.11.2022
V obou zápasech jsme nezvládali první poločasy a v obou zápasech to vypadalo na prohru.Holky se však dokázaly ve druhých částech zápasů vzchopit
a obrátit výsledek v náš prospěch.Žirafky podaly týmový výkon!!!
Výsledky:
DBaK X Klatovy 57:31                  DBaK x Tachov  58:40"

8.10.2022
Z prvního NR turnaje, který se konal v Kladně, si vezeme  2.místo, když se nám nepodařilo porazit pouze domácí tým.
TJ Sokol Kladno: DBaK Plzeň  78:64
DBaK Plzeň : TJ Slavoj Tachov 68:40
TJ Sokol Kladno: TJ Slavoj Tachov 64:30

28.9.2022
Žirafky z družstva U12 oslavily státní svátek dvěma výhrami, a to nad družstvem z Klatovy 54:20 a Tachov porazily 74:30.Jen tak dál, holky!

24.9.2022
Družstvo U12 má za sebou úspěšný vstup do sezóny, když holky porazily soupeře z Klatov 50:46 a soupeře z Tachova 59:30.Za bojovnost jim patří velká pochvala!!!