Výsledky

21.1.2023
V prvním zápase porazilo družstvo DBaK tým z Klatov 52:29. Družstvo z Klatov prohrálo také svůj druhý zápas proti týmu ze Slaného, a to 35:58.
Naše žirafky se v zápase o 1.místo nedaly.První čtvrtina 16:16, v poločase jsme vedly 32:29, třetí čtvrtinu nás předběhl soupeř na 40:44 a zápas
nakonec skončil remízou 55:55. V pětiminutovém nastavení, kdy se bojovalo o každý míč jsme nakonec podlehli 61:65.
Jsem na holky šíleně pyšná, za takovou bojovnost by se nestyděly ani lvice! Takže setřeme slzy a jdeme zase trénovat, ať jsme zase lepší!!
1.místo BC Slaný
2.místo DBaK Plzeň
3.místo BK Klatovy

8.1.2023
V neděli sehrály žirafky z družstva U12 první zápasy v novém roce. Po nádherném týmovém výkonu vyhrály holky nad Tachovem 62:26 a tým z Klatov
porazily 63:14. Všechny zaslouží velikou pochvalu.

28.-30.12.2022
Vánoční turnaj byl pro tým U12 velkou zkušeností. Ve středečních zápasech na tzv. rozehřátí jsme po velmi napínavých zápasech prohráli s klučičími týmy.
DBaK x Team Oberpflaz 47:54
DBaK x Litoměřice           36:47
Ve čtvrtek jsme vyrazili do boje ve vlastní skupině a porazili jsme holčičí tým z Českých Budějovic 48:12. Proti mix týmu Lokomotivy Plzeň B jsme dali neuvěřitelných 90 bodů a celkový stav zápasu byl tedy vítězný 90:8.
V pátek nás čekal neporažený holčičí tým ze Strakonic a po nevydařeném začátku holky dokázaly, že jsme super tým a velké bojovnice. DBaK x Strakonice  38:22.

Konečné pořadí:
1.místo DBaK Plzeň
2.místo Strakonice
3.místo České Budějovice

3.12.2022
Družstvo U12 odehrálo poslední soutěžní turnaj letošního roku. Holky v prvním zápase porazily Klatovy 43:37. Ve druhém zápase nestačily na soupeře z Tachova a po velmi napínavém průběhu si nechaly vzít vítězství o jeden koš. Prohrály tak 32:34.

13.11.2022

6.11.2022
V obou zápasech jsme nezvládali první poločasy a v obou zápasech to vypadalo na prohru.Holky se však dokázaly ve druhých částech zápasů vzchopit
a obrátit výsledek v náš prospěch.Žirafky podaly týmový výkon!!!
Výsledky:
DBaK X Klatovy 57:31                  DBaK x Tachov  58:40"

8.10.2022
Z prvního NR turnaje, který se konal v Kladně, si vezeme  2.místo, když se nám nepodařilo porazit pouze domácí tým.
TJ Sokol Kladno: DBaK Plzeň  78:64
DBaK Plzeň : TJ Slavoj Tachov 68:40
TJ Sokol Kladno: TJ Slavoj Tachov 64:30

28.9.2022
Žirafky z družstva U12 oslavily státní svátek dvěma výhrami, a to nad družstvem z Klatovy 54:20 a Tachov porazily 74:30.Jen tak dál, holky!

24.9.2022
Družstvo U12 má za sebou úspěšný vstup do sezóny, když holky porazily soupeře z Klatov 50:46 a soupeře z Tachova 59:30.Za bojovnost jim patří velká pochvala!!!