Výsledky

 
 
Všechny výsledky ze zápasů neleznete zde:
 
NRT turnaj v Říčanech dne 9.4.2022 se nám moc líbil. 1.zápas jsme hráli všichni společně a lehce jsme prohráli s družstvem z Borotína. 2. zápas si zahrály převážně jen starší hráčky a vyhrály nad domácím družstvem. 3. zápas mladší hráčky po statečném boji prohrály s Jižními Supi.

 

Středeční zápasy s www.bkloko-plzen.cz se už pomalu stávají tradicí. Dne 9.3. jsme opět sehráli s chlapci z Lokomotivy přáteláček a tentokrát jim holky byly opravdu zdatným soupeřem.Zápas byl vyrovnaný a holky dokázaly svou bojovností už i rozčílit trenéra kluků. Moc děkujeme za možnost si s chlapci pravidelně zahrát a už teď se těšíme na příště!

 
Ve středu 26.1. odehrály naše nejmladší U10 přátelské utkání s BK Lokomotiva Plzeň.  Ze začátku jsme se trochu bojácně rozkoukávaly, ale postupem času jsme začaly být chlapcům alespoň trochu soupeřem a bojovaly jsme
Pro některé hráčky, to bylo úplně první utkání, ale popasovaly se s tím velmi statečně. 
Na chlapcích z Lokotky byla znát větší herní zkušenost a my jim děkujeme za zápas  a těšíme se na další společná klání.
 
 
Tým složený z mladších děvčat trénujících s U 11 ve spojení s družstvem přípravky na sobotním nadregionálním turnaji U10 dne 11.12. vybojoval první místo, když
porazil holčičí družstvo z Tachova (červený) 36:32, mix družstvo WIZARDS porazil v prodloužení 24:22 a holčičí družstvo z Tachova (bílý) porazil 42:16.Hráčky bojovaly jako lvice a všechny zaslouží velikánskou pochvalu.
 
 

V neděli 5.12. se přípravky společně s nováčky z U10 zúčastnili čertovských hrátek v Přešticích. Velkým zážitkem už byla jízda vlakem. Nejdříve byly společné hry a soutěže i s čerty a na závěr jsme si zkusili 1. basketbalový zápas i s rozhodčím. Nikoho si čerti neodnesli a Mikuláš byl štědrý.