Sobota na Aritmě

27.11.2016 18:19

S omlazenou sestavou jsme v sobotu zajížděli na Aritmu potvrdit aktuální postavení v tabulce.

V úvodu nám vyšlo na co jsme sáhli a výsledkem bylo vedení 13:2. Náskok jsme si ale dlouho neužili, po 1.čtvrtině 15:13 z našeho pohledu. Ve druhé čtvrtině jsme trochu zrychlili hru, chodili si víc pro fauly a spolu se střeleckým útlumem soupeře jsme si vybudovali rozhodující náskok. Poločasové skóre 35:18 vneslo do našich řad trochu klidu byť jisté obavy byly na místě, pořád se zde totiž bavíme o ženském basketbalu.

Třetí čtvrtina byla ve znamení koš za koš a myšlenky už se pomalu začínaly ubírat na večerní maturák naší kapitánky.

Domácí ale nesložili zbraně, vysunuli a zagresivnili obranu, my akorát valili bulvy, že si tohle někdo dovolí hrát proti nám a sami jim míče dobrovolně odevzdávali. 24 bodové vedení se tři minuty před koncem zmenšilo na 13. Na zdramatizování koncovky ale nezbyl čas a možná už ani síly. Za dva týdny proti Kladnu budem muset podat mnohem zodpovědnější výkon.

Nicméně večer na maturáku to všem slušelo, a vvvvo tom to je.