S Kralupy vítězně, v Litoměřicích čtvrtinový výpadek

16.01.2017 00:09

Kralupy junior - DBaK 41:60

Roli papírové favorita jsme sice splnili, ale vítězství se nerodilo lehce. Velmi nadšeně hrající soupeř vzdoroval statečně. I přesto jsme kolektivní hrou jak v útoku, tak i v obraně a celkem solidní střelbou budovali náskok plynule po celé utkání. V poslední čtvrtině po prostřídání mírně ztratli, ale i přesto pochvala za slušný výkon. Statistiky jsou k dispozici zde.

 

Slovan Litoměřice - DBaK 59:48

Do utkání jsme vstoupili velmi slušně a po celou první polovinu jsme si udržovali mírný náskok. Jednoduchou hrou v útoku jsme dokázali často skórovat a i v obraně jsme si počínali slušně. Ve třetí čtvrtině však nastal velký výpadek, soupeř přidal na agresivitě a nám narůstal počet ztrát a soiupeři skóre. Ani prostřídání nepomohlo a výsledkem bylo otočené skóre. Čtvrtá čtvrtina se už celkem povedla, ale na skóre se to i přes velkou snahu neprojevilo.Verče přejeme brzké zotavení.Statistiky jsou k dispozici zde.

 

Jako zlatá nit se oběma zápasy neslo neproměňování šancí skórovat z velmi dobrých pozic a zároveň neochota nebo alibismus některých hráček vzít na sebe odpovědnost a sama něco vymyslet a hrát přímo ke koši. To je škoda, prootže bez toho se nebudeme celkově posouvat vpřed. Takže stále musíme pracovat zodpovědně na tréninku a vyvarovat se těchto výpadků.

Novinky

Instagram našeho klubu

01.10.2023 21:06

Sledujte nás na Instagramu. Vždy aktuální informace naleznete jak v příspěvcích tak na stories.

 

Odkaz zde: www.instagram.com/dbak.basketbalovyklub/

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04

I na facebook jsme velmi aktivní. Sledujte naše příspěvky i události a přidejte se k našim fanouškům.

 

Odkaz naleznete zde: www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub