Plný počet bodů zvenku – příjemná změna oproti loňsku

01.11.2016 12:30

NRS U15 frčí dál a my jsme se jeli předvést do Slanýho a na Kladno.

Slaný zloňska známe, určitě jsme trému neměli, jen jsem holky upozorňoval, že domácí hráčky dokázaly porazit doma Litoměřice a že maj nějaký „Rudý“ posily. Opět se nám povedl začátek, držení míče bylo první čtvrtinu tak 25:75 v náš prospěch, ale fotbalovou terminologií řečeno, netrefovali jsme zařízení. Proto po první kvartě stav 6:11. Od druhý čtvrtiny nám to tam už začalo padat, takže jsme do poločasu měli dvacetibodovej polštář. Druhou půli jsme točili poctivě celej kádr, opět polevili v obraně, takže rozdíl konečnýho skóre už moc nenarost.

V neděli jsme asi tušili, že to bude masakr. Kladenský holky teprve začínají a jsou doplněný mladšíma spoluhráčkama. Měli jsme dilema, jak k tomu přistoupit, ale nechtěl jsem, aby si holky zvykaly na nějakou srabskou obranu od půlky nebo snad od trojky, to už bychom nemuseli bránit vůbec. Tak jsme alespoň protočili poctivě celej kádr. Doma můžu kladenským slíbit, že nominuju taky nový holky, ať to všechny trošku baví.

Po čtyřech mačích bez ztráty kytičky, ale za čtrnáct dní nás prověří Sokolov, kterej zatím klopýtnul jenom jednou doma s Liťákem. Loni jsme s nim doma docela vostudně prohráli, takže určitě je na místě troška pokory a nikoho nepodcenit

Nadregionální soutěž U15 – 6. kolo

BC Slaný - DBaK 44:70 (6:11 14:36 33:53)

Sestava a body: Bauerová Anna 13, Lucáková Lucie 10, Lukešová Alice 9, Vavrochová Lucie 9, Juhászová Damiana 8, Lukešová Linda 6, Mrázová Nicole 6, Bendová Vendula 5, Čejková Kateřina 4, Hrubá Nikol; trojka: 1 (Vendy Bendy); TH: 10/3:24/15; chyby:  18:13, rozhodčí:  Týř Jan

Nadregionální soutěž U15 – 7. kolo

TJ Sokol Kladno B - DBaK 7:157 (3:24 3:63 6:112)

Sestava a body: Lukešová Alice 28, Vavrochová Lucie 23, Lucáková Lucie 21, Bauerová Anna 18, Mrázová Nicole 18, Lukešová Linda 16, Juhászová Damiana 15, Bendová Vendula 13, Čejková Kateřina 3, Hrubá Nikol 2; trojky: 2 (Damča, Lůca); TH:14/7, chyby:  13; rozhodčí: Vážný Jakub, Košťál Roman