O víkendu v Kožlanech 1:1

20.11.2016 18:30

Tuto sobotu jsme v Kožlanech přivítali na domácím hřišti silné družstvo Levhartic z Chomutova. Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním a nechtěli jsme dát svou kůži lacino. Bohužel kombinace dvou velmi vysokých hráček a zkušené rozehrávačky soupeře nám dělala problémy a tak první část skončila 9:33 v náš neprospěch. Do druhé čtvrtiny jsme nasadili hráčky ročníku 2004 a ty svým nasazením v obraně a jednoduchou kolektivní hrou v útoku dělaly Levharticím veliké problémy. Tuto část jsme vyhrály poměrem 22:14 a poločas tak vypadal velmi slibně....31:47.

V druhé půlce zápasu nám však došly síly a nedokázali jsme proměňovat vypracované šance. Pozitivem však je, že se do zápasu zapojily všechny hráčky, což se o soupeři nedalo říct. Asi se bál o výsledek :-)

Děkuji holkám za předvedený výkon a pokud příště dokážeme vydržet v nasazeném tempu celý zápas, věřím, že jsme schopné potrápit všechny silné soupeře.

DBaK x Levhartice Chomutov 35 : 99 ( 9:33,31:47,35:69)

V neděli jsme ráno zahájili zápas proti BK Lokomotiva Karlovy Vary dost ospale. Naše 2003 se moc nehrnuly do běhání a tak jsme nebyli schopni odskočit na větší bodový rozdíl. Čtvrtina skončila 16:13, což rozhodně není žádná hitparáda. Pak ale opět nastoupily 2004 a konečně jsme začali uplatňovat nátlakovou hru, kterou se chceme prezentovat. Poločas tak skončil 43:20 pro nás. Po pauze jsme opět točili v pravidelných intervalech všechny hráčky a náš náskok pomalu narůstal. Na konci zápasu tak svítil na tabuli velmi přívětivý výsledek. Holky si tak spravily chuť po sobotním zápase a odjely domů s úsměvem na tváři.

DBaK x BK Lokomotiva Karlovy Vary 85 : 38 ( 16:13,43:20,61:30)