Nejdelší vítězná šňůra v historii nula dvojek je na světě!!!

02.11.2016 11:45

Nejdelší vítězná šňůra v historii nula dvojek je na světě!!!

Uplynulý víkend nás čekala dvojička s tradičním soupeřem – Sokolovem. Ve hře bylo hlavně rozklíčování postupových ambicí obou týmů.

Dvojzápas jsme začínali doma v Kožlanech, bo v Plzni nás na poslední chvíli vypek beďas. Už tradičně jsme mákli na začátku a rychle si vypracovali dvouciferný vedení, který jsme tak nějak drželi do poločasu. Druhou půlku jsme taky tradičně povolili v obraně, nechali vyniknout oba lídry Sokolova a stálo nás pak docela dost sil se zase utrhnout. Celá druhá půlka byla dost vyrovnaná, my jsme se horkotěžko nutily do nějaký kloudný obrany, naštěstí tam padla nějaká ta trojčička a fungovala spolupráce Damča – Lucka, takže nakonec devatináctibodovej polštář byl i dobrej vzhledem k vývoji hry.

V neděli jsme se díku časovýmu posunu vyspinkali do růžova a vyrazili do Sokolova zase trošku přiblížit cíl – ligu. K zápasu toho moc není, začátek opět super, pak do konce poločasu kvůli koňaru odstoupila sokolovská snajperka Kravaříková a my si udělali luxusní náskok. Druhej poločas se už jenom dohrával za pravidelnýho střídání všech hráček.

Musim říct, že první poločas v Sokolově se už dost blížil mým představám o agresivní obraný činnosti. Díky tomu jsme schopný utéct soupeři hned na začátku a pak už je to všechno snazší. Teď máme díky Berounu tři tejdny volno a pak pojedem, doufejme stvrdit postup do ligy do Louna do Litoměřic. V NRS to bude asi jedinej zájezd na pyžamo.

Nadregionální soutěž U15 – 1. kolo

DBaK - BCM Sokolov 79:60 (22:10 41:26 59:42)

Sestava a body: Juhászová Damiana 21, Vavrochová Lucie 10, Mrázová Nicole 7, Bauerová Anna 6, Kaiserová Kateřina 6, Lukešová Alice 6, Lucáková Lucie 5, Lukešová Linda 5, Vůchová Veronika 5, Kavínová Marie 3, Teršlová Štěpánka 3, Bendová Vendula 2; trojky: 3 (Niki, Verča a Lůca); TH: 25/10:10/5; chyby: 10:14; rozhodčí: Karásek Jan, Kuncl Michal

Nadregionální soutěž U15 – 8. kolo

BCM Sokolov - DBaK 38:78 (9:16 17:47 26:65)

Sestava a body: Vavrochová Lucie 21, Lucáková Lucie 12, Lukešová Linda 9, Juhászová Damiana 7, Bauerová Anna 6, Mrázová Nicole 6, Kaiserová Kateřina 5, Teršlová Štěpánka 5, Lukešová Alice 3, Bendová Vendula 2, Vůchová Veronika 2, Kavínová Marie; trojky: 2 (2x Lůca); TH: 17/8:31/12; chyby: 22:18; rozhodčí: Vokáč Jan, Schambergerová Barbora.