Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18

11.09.2017 11:18

Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18

 

O víkendu 9.-10. září jsme, jako už každý rok, zahájili novou sezonu turnajem KRA-KOŽ v Kožlanech. Tento turnaj byl vypsán pro kategorii U15 a sešla se velmi slušná konkurence ( mistři a vícemistři republiky ), která slibovala těžké zápasy. Systém turnaje byl spravedlivý a hrálo se každý s každým.

 

Naše družstvo nastupovalo do každého zápasu vždy se 14 připravenými hráčkami a snažili jsme se, aby si všechny zahrály dost minut a tím mohly holky ukázat, jak jsou připravené na novou sezonu. 

První dva zápasy jsme odehráli již v pátek odpoledne a to s BŠ Tygry Praha a s Chomutovem. Tygři Praha hrají velmi pohledný běhavý basketbal a zápas s nimi skončil pro naše družstvo vítězně. S Chomutovem už tomu tak nebylo. Do druhého zápasu jsme totiž vstoupili s velkým respektem a ještě před prvním rozskokem jsme již v hlavách prohrávali o minimálně 15 bodů. To je škoda!! Holky se musí naučit, jít do každého zápasu s tím, že chtějí vyhrát a ne že se bojí soupeře. Zápas skončil opravdu vítězstvím Chomutova, ale nutno říci, že spravedlivě.

V sobotu nás čekaly další dva zápasy turnaje. Nejprve s družstvem s HB Basket a večer s družstvem BK Prosek. S HBB jsme odehráli nejlepší zápas turnaje!!! Holky od druhé 1/4 hrály bez respektu a bázně a všichni trenéři jsme byli pyšní na naši předvedenou hru. Chvíli jsme i doufali v překvapení turnaje a naše vítězství, ale soupeř si zápas ohlídal a zkušeně dovedl k vítěznému konci. Škoda jen první části hry, kdy nám HBB odskočilo na 8 bodů, protože pak byl zápas opravdu vyrovnaný! :)

S týmem BK Prosek dostaly prostor holky, které nehrály tolik proti HBB a předváděly, že umí hrát a nebojí se :) Tímto vítězstvím všem bylo jasné, že nedělní zápas proti Slunetě, bude bojem o 3. místo.

V neděli dopoledne však přišel BLACK OUT a zápas se Slunetou jsme si všichni protrpěli :( Jak hráčky na hřišti, tak trenéři na lavičce :) Sluneta předváděla krásný kolektivní basketbal, dávala nám jednoduché koše a my jen přihlíželi a sólovali. Zápas zaslouženě vyhrála Sluneta a my všichni doufáme, že se předvedená hra nebude opakovat v sezoně, kde se se Slunetou potkáme hned ve druhém kole soutěže. Poslední zápas s družstvem Kladna byl pak zcela v naší režii a velký prostor opět dostaly holky s menším vytížením z předchozího zápasu.

 

Konečné 4. místo na turnaji budiž pro nás ponaučením, že hrát musíme po celou dobu turnaje a ne jen když se dobře vyspíme či když se nám chce :)

 

 

Novinky

Program sobotní akce:

17.04.2018 10:56

Basket ball aneb Košíková párty 2018

22.01.2018 11:55

Aktualizovaná termínová listina

11.12.2017 23:27
Do termínové listiny bylo doplněno rozlosování druhé části žákovské ligy U14 a Extraligy U15 termínovka

MIKRO KRA-KOŽ očima trenérů sekce K-K

03.10.2017 12:22
Hned druhý víkend v září se uskutečnil již osmý ročník Mikro Kra - Kož cupu. I letos tento turnaj posloužil jako poslední příprava před začátkem sezóny a také jako ukázka naší práce na soustředění. Na turnaji se sešli opravdu kvalitní soupeři. První zápas jsme sehráli v pátek s družstvem KV A. Byl...

Mikro KRA-KOŽ pohledem sekce Plzeň

19.09.2017 14:36
O víkendu 15. – 17. září vyvrcholila příprava na novou sezónu pro tým U13. Naše kožlanská sekce pořádala už po osmé turnaj Mikro Kra-Kož cup pro starší minižactvo, který má tradičně skvělou rodinnou atmosféru. Osm týmů čekaly tři dny velmi dobrých zápasů. V pátek jsme sehráli velmi dobrý zápas...

Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18

11.09.2017 11:18
Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18   O víkendu 9.-10. září jsme, jako už každý rok, zahájili novou sezonu turnajem KRA-KOŽ v Kožlanech. Tento turnaj byl vypsán pro kategorii U15 a sešla se velmi slušná konkurence ( mistři a vícemistři republiky ), která slibovala těžké zápasy. Systém...

Nábor do klubu

14.11.2016 13:39

Instagram našeho klubu

27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/