MIKRO KRA-KOŽ očima trenérů sekce K-K

03.10.2017 12:22

Hned druhý víkend v září se uskutečnil již osmý ročník Mikro Kra - Kož cupu. I letos tento turnaj posloužil jako poslední příprava před začátkem sezóny a také jako ukázka naší práce na soustředění. Na turnaji se sešli opravdu kvalitní soupeři.

První zápas jsme sehráli v pátek s družstvem KV A. Byl to náš premiérový zápas, a tak byla vidět nervozita, z toho pramenila spousta nevynucených chyb, které nás bohužel stály vítězství. Ale i tak se všichni snažili dělat věci, které se na soustředění učili. Vstup do turnaje nám tedy nevyšel podle našich představ a utkání skončilo naší prohrou 29:42.

V sobotu nás čekaly hned dva zápasy, které pro nás byly velice důležité pro boje o medaile. První zápas jsme sehráli s družstvem BŠ Tygři Praha B. Od začátku bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát, bohužel nám to tolik napadalo a soupeř každý náš koš oplácel hned na druhé straně. A tak se skóre přelévalo až do poslední čtvrtiny, kdy se nám konečně podařilo odskočit na rozdíl 9 bodů a zápas tak vyhrát 46:37. Naše hra se zlepšila a to hlavně v obraně a v útoku jsme nedělali zbytečné chyby :).

Druhý zápas nás čekalo družstvo BSK Kraslice, do toho zápasu nastoupilo úplně jiné družstvo, než na které jsme zvyklí. Byli jsme vybuzení, bojovali jsme, prali se o každý míč v útoku, hráli trpělivě. Hlavně díky bojovnosti jsme tento zápas vyhráli 38:20. V tomto zápase bychom chtěli vyzdvihnout výkon Niky, která nevzdala žádný souboj a celý tým dokázala vybudit k větší bojovnosti!

Poslední den jsme museli hodně zabojovat, abychom mohli hrát o zlaté medaile. První zápas na nás nastoupilo družstvo BŠ tygři Praha A, zřejmě jsme se v tomto zápase zalekli odpovědnosti. Nikdo nechtěl hrát moc do koše, z toho pramenily chyby, které soupeř na druhé straně nekompromisně trestal. Bohužel to pro nás znamenalo prohru 40:28, takže jsme věděli, že do finále se nepodíváme.

Teď už nás čekal zápas o 3. místo proti již známému soupeři KV A, to bylo oslabeno o jejich dvě nejlepší hráčky. Byl to velice těžký zápas, na každý koš jsme se nadřeli. Skóre bylo pořád vyrovnané, škoda že jsme neproměňovali jasné šance zpod koše a to nás sráželo dolů. V závěru se nám moc nedařilo, a tak jsme zápas prohráli o 5 bodů. Na turnaji jsme tak obsadili konečné KRÁSNÉ 4. místo.

Chtěli bychom všechny pochválit za bojovnost a za hru, kterou předváděli. K basketu samozřejmě chyby patří, turnaj nám ukázal, na čem musíme ještě zapracovat. Ohromným plusem bylo, že do každého zápasu nastoupila celá lavička, včetně miminek Sofí a Anetky :). 

Velkým potěšením bylo individuální ocenění některých našich hráčů. Terezka v All Stars, Michal nejlepší střelec trojek a Matěj nejbojovnější hráč.

 

Velké poděkování patří všem rodičům a fanouškům za podporu! DĚKUJEME :)

Novinky

Program sobotní akce:

17.04.2018 10:56

Basket ball aneb Košíková párty 2018

22.01.2018 11:55

Aktualizovaná termínová listina

11.12.2017 23:27
Do termínové listiny bylo doplněno rozlosování druhé části žákovské ligy U14 a Extraligy U15 termínovka

MIKRO KRA-KOŽ očima trenérů sekce K-K

03.10.2017 12:22
Hned druhý víkend v září se uskutečnil již osmý ročník Mikro Kra - Kož cupu. I letos tento turnaj posloužil jako poslední příprava před začátkem sezóny a také jako ukázka naší práce na soustředění. Na turnaji se sešli opravdu kvalitní soupeři. První zápas jsme sehráli v pátek s družstvem KV A. Byl...

Mikro KRA-KOŽ pohledem sekce Plzeň

19.09.2017 14:36
O víkendu 15. – 17. září vyvrcholila příprava na novou sezónu pro tým U13. Naše kožlanská sekce pořádala už po osmé turnaj Mikro Kra-Kož cup pro starší minižactvo, který má tradičně skvělou rodinnou atmosféru. Osm týmů čekaly tři dny velmi dobrých zápasů. V pátek jsme sehráli velmi dobrý zápas...

Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18

11.09.2017 11:18
Mini Kra-Kož Cup zahájil sezónu 2017/18   O víkendu 9.-10. září jsme, jako už každý rok, zahájili novou sezonu turnajem KRA-KOŽ v Kožlanech. Tento turnaj byl vypsán pro kategorii U15 a sešla se velmi slušná konkurence ( mistři a vícemistři republiky ), která slibovala těžké zápasy. Systém...

Nábor do klubu

14.11.2016 13:39

Instagram našeho klubu

27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/