Kožlanský víkend s bilancí 1:1

08.10.2015 10:17

    Sezóna běží rychlým tempem a hned po týdnu nás čekaly další dva zápasy, tentokrát v domácím prostředí v Kožlanech. Už se naštěstí neopakoval situace z Kladna a i celkový  přístup všech se o hodně zlepšil.

 

DBaK - Lokomotiva Karlovy Vary 56:55

 

    S tradičním soupeřem to zase byla velká bitva o výsledek od začátku do konce. V první polovině zápasu se nám nedařilo dost dobře bránit dobrou střelbu soupeře ze střední a dlouhé vzdálenosti a pořád jsme byli mírně ve výsledkovém deficitu. Zápas se zlomil ve třetí čtvrtině, kterou jsme jako jedinou dokázali vyhrát, ale dosti výrazně 21:10. Začali jsme bránit nájezdy pod koš a soupeř ztratil mušku z dálky a naopak mi jsme dokázali proměnit několik rychlých protiútoků a drželi nás i trestné hody. Ovšem zase naší laxností jsme dovolili soupeři zápas zdramatizovat a zbytečně se strachovat o výsledek až do poslední vteřiny. Vyhrál šťastnější, ale i to se počítá. Statistiky naleznete zde.

 

DBaK - Levhartice Chomutov 39:68

 

    Vzhledem k průběhu zápasu až moc krutý výsledek, který by mohl z naší strany, při zachování většího klidu v koncovce, vypadat o něco lépe. Je třeba však konstatovat, že soupeř, který vynikal zvláště v podkošovém prostoru svojí dobrou fyzickou hrou, zaslouženě vyhrál. Ale i přesto lze říci, že pohled na naší hru se diametrálně lišil od výkonu minulého týdne. Bylo vidět nasazení, chuť ke hře, myšlenka při hře dopředu i velký boj se soupeřkami pod oběma koši. Nedělám to často, ale tentokrát bych chtěl vyzdvihnout výkon naší kapitánky Nikči Švambergové, která odehrála zápas v plném nasazení od začátku do konce hlavně v obraně a doslova byla všude. Takto si představuji příkladný výkon kapitána. I přes prohru lze hledět do budoucna s nadějí. Statistiky naleznete zde.

Novinky

Pozvánka na tradiční věncování

03.11.2018 12:44
V neděli 25.11. pořádáme v restauraci U Králů na Slovanech tradiční věncování!  Akce trvá celé odpoledne, začíná ve 13.hod. a probíhá do 18.30. Přijít je možné kdykoliv v tomto rozmezí. Omotání celého věnce a jeho ozdobení vám dle vaší šikovnosti bude trvat max. 1,5 h.   K dispozici...

Nábor do klubu

25.09.2018 15:44

Nábor do klubu

14.09.2018 13:39

Instagram našeho klubu

27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/