Finálovou skupinu jsme zahájili prohrou

28.01.2018 20:25

DBaK - SBŠ Ostrava 65:82 (23:14, 35:32, 47:60)

První zápas finálové skupiny začal poněkud nervózně, ale postupem času jsme se zejména výbornou střelbou ujali vedení. Soupeř potom zagresivnil obranu a přišlo několik ztrát a z těch pak jednoduché koše soupeře. Už v prvním poločase i přes naše mírné vedení byly vidět některé nešvary. Převším málo pohybu v útočné fázi, ale především pomalý návrat do obrany a málo agresivity v obranných činnostech. A pak přišel totální blackout v prvních pěti minutách třetí čtvrtiny. Prostě jsme dostali 15 bodů za sebou a bylo po zápase. I přes naše zlepšení už soupeř zkušeně držel svůj náskok a zasliuženě vyhrát. I přesto všechno si mohly všechny hráčky vyzkoušet dobrý basketbal a každá může posoudit jak na tom je. Celkově to nebyl špatný zápas, ale na finále ligy to nestačí. Tak příště. Statistiky jsou zde.

Novinky

Basket ball aneb Košíková párty 2019

04.02.2019 13:15
Přátelé a příznivci basketbalu,   rok se s rokem sešel a my opět připravujeme vrcholnou akci plesové sezóny - Basket Bál :-)  Již 3. ročník se bude tradičně konat v Hospůdce u Pechtů. Kdy? V sobotu 27. dubna. V kolik? Od 20:00. Za...