Dvojička s HB Basket "B" se nepovedla

19.11.2018 10:14

DBaK - HB Basket "B"  72:77

HB Basket "B" - DBaK  68:49

Domácí zápas byl mnohem povedenější než venkovní v Praze. Doma i přes pomalejší začátek jsme se dokázali na soupeře výsledkově dotáhnout a velmi dobrým začátkem třetí čtvrtiny jsme na chvíli byli i ve vedení.  Bohužel v poslední čtvrtině se utkání proměnilo ve střelnici (28:29) a bylo to vlastně koš za koš, obrany viditelně moc nefungovaly a proto z toho nakonec byla těsná prohra.

V neděli naopak jsme velmi dobře začali, ale nedotáhli jsme to do konce. Ještě v polovině se dalo mluvit o vyrovnaném utkání. V druhém poločase jsme však asi byli myšlenkami mimo halu a nechali soupeře jednoduše navyšovat skóre. Dostali jsme několik trojek z otevřených pozic a mentálně jsme se zlomili. Nedá se nic dělat v příštím dvoukole musíme vstát z mrtvých a zabrat. Hlavy vzhůru jedeme dál. Statistiky zde a zde.