Béčko na Aritmě opět pouze s jedním bodem

06.12.2013 17:18

Uplynulý pátek jsme se s rezervou U15 vydali psát další díl divizní kroniky.

Do zápasu vstoupilo 8 hráček vesměs již zkušenějších a dalo by se říci také vytrénovanějších. To bylo znát především  v prvním poločase, kdy se nám s domácími dařilo držet krok. Na hráčkách Aritmy byl znatelný věkový rozdíl, oproti soupeři jsme občas na hřišti vypadali jako mateřská školka. Ale holky se snažily, a nebýt několika zbytečně ztracených míčů, mohlo být o přestávce ještě veseleji, než naznačovalo skóre a deficit sedmi bodů. 

Začátek druhého poločasu nás bohužel zastihl v hlubokém útlumu, přestali jsme bránit a brát na záda a soupeř pohodlně navyšoval svůj náskok. Nepomohla ani častější rotace, a tak jsme se překvapení nedočkali ani v Praze. 

Ale na druhou stranu zbytečný výlet to určitě nebyl, Peteřice byla opět lídrem v útoku i v obraně, Eliška dosáhla také dvouciferného skóre, i když v obraně to bylo již horší. Edit překvapila proměněnými nájezdy zprava, Barča pak přidala další korálek ke vstřeleným trojkám v letošní sezóně. Lenča měla obrovskou nevýhodu ve své výšce, ale i tak dokázala skórovat, od Maliny bych čekal trošku více aktivity v útoku, ale na to, že bránila povětšinu času nejlepší hráčku soupeře to zase takový propadák nebyl, v obraně chvílemi dokázala, že se blýská na lepší časy. U Ley a Máji byl znát tréninkový výpadek zaviněný zraněním. Snad jim i tento zápas pomůže rychleji se vrátit do té správné basketbalové formy.

Za čtrnáct dní hrajeme v sobotu v Kralupech a v neděli hostíme v Plzni Litoměřice.

Novinky

Pozvánka na tradiční věncování

03.11.2018 12:44
V neděli 25.11. pořádáme v restauraci U Králů na Slovanech tradiční věncování!  Akce trvá celé odpoledne, začíná ve 13.hod. a probíhá do 18.30. Přijít je možné kdykoliv v tomto rozmezí. Omotání celého věnce a jeho ozdobení vám dle vaší šikovnosti bude trvat max. 1,5 h.   K dispozici...

Nábor do klubu

25.09.2018 15:44

Nábor do klubu

14.09.2018 13:39

Instagram našeho klubu

27.10.2016 21:06
I na Instagramu jsme aktivní :)   instagram.com/dbak_basketbalovyklub

Facebookové stránky

27.10.2016 21:04
  Nově nás najdete i na facebooku :)   www.facebook.com/dbak.basketbalovyklub/